BACC45FT24A43P
Hua Hua
Tau Wae: BACC45FT24A43P
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua CONN PLUG MALE 43POS GOLD CRIMP
Ngā Rauemi: BACC45FT24A43P.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Waehere Stock 818 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 818 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BACC45FT24A43P
Tau Wae BACC45FT24A43P Kaihanga Bel
Whakaahuatanga CONN PLUG MALE 43POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 818 pcs Pepa Raraunga BACC45FT24A43P.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Unshielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 24-43 Rauemi Hee Aluminum
Kua oti te Rei Anodized Raupapa MIL-DTL-26500, BACC45
Packaging Bulk Ētahi Ingoa CBACC45FT24A43P
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -55°C ~ 200°C
Tau o nga Tauranga 43 (Power) Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tiaki Ingoa Environment Sealed Ngā āhuatanga Cable Clamp, Coupling Nut
Momo Hononga Plug, Male Pins Tae -
Ko te whakatuwhera o te tau 1.282" (32.56mm) Rauemi Backshell, Pae -
Nga tono -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
BACC45FT24-61S8H
BACC45FT24-61S8H
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: CONN PLG HSG FMALE 61POS INLINE
I roto i te taonga: 2031 pcs
Tikiake: BACC45FT24-61S8H.pdf
RFQ
BACC45FT24A43P8
BACC45FT24A43P8
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: CONN PLUG MALE 43POS GOLD CRIMP
I roto i te taonga: 689 pcs
Tikiake: BACC45FT24A43P8.pdf
RFQ
BACC45FT24A43P7
BACC45FT24A43P7