BACC45FT24-57P
BelBel
Bel
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: BACC45FT24-57P
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua CONN PLUG MALE 57POS GOLD CRIMP
Ngā Rauemi: BACC45FT24-57P.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BACC45FT24-57P
Tau Wae BACC45FT24-57P Kaihanga Bel
Whakaahuatanga CONN PLUG MALE 57POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1006 pcs Pepa Raraunga BACC45FT24-57P.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Unshielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 24-57 Rauemi Hee Aluminum
Kua oti te Rei Anodized Raupapa MIL-DTL-26500, BACC45
Packaging Bulk Ētahi Ingoa CBACC45FT24-57P
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -55°C ~ 200°C
Tau o nga Tauranga 57 (Power) Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau - Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Kōkuhu Rauemi -
Tiaki Ingoa Environment Sealed Ngā āhuatanga Coupling Nut
Whakatauranga onamata - Whakaaetanga Mea -
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 50.0µin (1.27µm) Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Plug, Male Pins Tae -
Ko te whakatuwhera o te tau 1.282" (32.56mm) Rauemi Backshell, Pae -
Nga tono -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
BACC45FT24-57P7
BACC45FT24-57P7
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: CONN PLUG MALE 57POS GOLD CRIMP
I roto i te taonga: 922 pcs
Tikiake: BACC45FT24-57P7.pdf
RFQ
BACC45FT24-43S9
BACC45FT24-43S9
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: CONN PLUG FMALE 43POS GOLD CRIMP
I roto i te taonga: 687 pcs
Tikiake: BACC45FT24-43S9.pdf
RFQ
BACC45FT24-57P6
BACC45FT24-57P6
I roto i te taonga: 964 pcs
Tikiake: BACC45FT24-57P6.pdf
BACC45FT24-57P7H
BACC45FT24-57P7H
Whakaahuatanga: CONN PLG HSG MALE 57POS INLINE
I roto i te taonga: 1953 pcs
Tikiake: BACC45FT24-57P7H.pdf
BACC45FT24-43S9H
BACC45FT24-43S9H
Whakaahuatanga: CONN PLG HSG FMALE 43POS INLINE
I roto i te taonga: 1475 pcs
Tikiake: BACC45FT24-43S9H.pdf
BACC45FT24-43S8
BACC45FT24-43S8
I roto i te taonga: 668 pcs
Tikiake: BACC45FT24-43S8.pdf
BACC45FT24-57P6H
BACC45FT24-57P6H
Tikiake: BACC45FT24-57P6H.pdf
BACC45FT24-43SH
BACC45FT24-43SH
Tikiake: BACC45FT24-43SH.pdf
BACC45FT24-57P10H
BACC45FT24-57P10H
Tikiake: BACC45FT24-57P10H.pdf
BACC45FT24-57P10
BACC45FT24-57P10
Tikiake: BACC45FT24-57P10.pdf
BACC45FT24-43S7H
BACC45FT24-43S7H