BACC45FT24-43P
Hua Hua
Tau Wae: BACC45FT24-43P
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua CONN PLUG MALE 43POS GOLD CRIMP
Ngā Rauemi: BACC45FT24-43P.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Waehere Stock 696 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 696 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BACC45FT24-43P
Tau Wae BACC45FT24-43P Kaihanga Bel
Whakaahuatanga CONN PLUG MALE 43POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 696 pcs Pepa Raraunga BACC45FT24-43P.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Unshielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 24-43 Rauemi Hee Aluminum
Kua oti te Rei Anodized Raupapa MIL-DTL-26500, BACC45
Packaging Bulk Ētahi Ingoa CBACC45FT24-43P
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -55°C ~ 200°C
Tau o nga Tauranga 43 (Power) Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tiaki Ingoa Environment Sealed Ngā āhuatanga Coupling Nut
Whakatauranga onamata - Whakaaetanga Mea -
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 50.0µin (1.27µm) Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Plug, Male Pins Tae -
Ko te whakatuwhera o te tau 1.282" (32.56mm) Rauemi Backshell, Pae -
Nga tono -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
BACC45FT22C55P6
BACC45FT22C55P6
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: CONN PLUG MALE 55POS GOLD CRIMP
I roto i te taonga: 1232 pcs
Tikiake: BACC45FT22C55P6.pdf
RFQ
BACC45FT24-43P6
BACC45FT24-43P6
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: CONN PLUG MALE 43POS GOLD CRIMP
I roto i te taonga: 906 pcs
Tikiake: BACC45FT24-43P6.pdf
RFQ
BACC45FT24-43P7
BACC45FT24-43P7
I roto i te taonga: 719 pcs
Tikiake: BACC45FT24-43P7.pdf
BACC45FT22C55P7
BACC45FT22C55P7
I roto i te taonga: 1386 pcs
Tikiake: BACC45FT22C55P7.pdf
BACC45FT22C55P9
BACC45FT22C55P9
Tikiake: BACC45FT22C55P9.pdf
BACC45FT24-43P7H
BACC45FT24-43P7H
Whakaahuatanga: CONN PLG HSG MALE 43POS INLINE
Tikiake: BACC45FT24-43P7H.pdf
BACC45FT24-43P10
BACC45FT24-43P10
I roto i te taonga: 676 pcs
Tikiake: BACC45FT24-43P10.pdf
BACC45FT22C55P8
BACC45FT22C55P8
Tikiake: BACC45FT22C55P8.pdf
BACC45FT22C55S
BACC45FT22C55S
Whakaahuatanga: CONN PLUG FMALE 55POS GOLD CRIMP
I roto i te taonga: 784 pcs
Tikiake: BACC45FT22C55S.pdf
BACC45FT24-43P10H
BACC45FT24-43P10H
Tikiake: BACC45FT24-43P10H.pdf
BACC45FT24-43P6H
BACC45FT24-43P6H
Tikiake: BACC45FT24-43P6H.pdf
BACC45FT22C55P7H
BACC45FT22C55P7H
Whakaahuatanga: CONN PLG HSG MALE 55POS INLINE
Tikiake: BACC45FT22C55P7H.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel