BACC45FT22A55P
Hua Hua
Tau Wae: BACC45FT22A55P
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua CONN PLUG MALE 55POS GOLD CRIMP
Ngā Rauemi: BACC45FT22A55P.pdf
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BACC45FT22A55P
Tau Wae BACC45FT22A55P Kaihanga Bel
Whakaahuatanga CONN PLUG MALE 55POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1413 pcs Pepa Raraunga BACC45FT22A55P.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Unshielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 22-55 Rauemi Hee Aluminum
Kua oti te Rei Anodized Raupapa MIL-DTL-26500, BACC45
Packaging Bulk Ētahi Ingoa CBACC45FT22A55P
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -55°C ~ 200°C
Tau o nga Tauranga 55 (Power) Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Momo Hononga Plug, Male Pins Tae -
Ko te whakatuwhera o te tau 1.152" (29.26mm) Rauemi Backshell, Pae -
Nga tono -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
BACC45FT22A32P7
BACC45FT22A32P7
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: CONN PLUG MALE 32POS GOLD CRIMP
I roto i te taonga: 839 pcs
Tikiake: BACC45FT22A32P7.pdf
RFQ
BACC45FT22A55P9
BACC45FT22A55P9
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: CONN PLUG MALE 55POS GOLD CRIMP
I roto i te taonga: 1031 pcs
Tikiake: BACC45FT22A55P9.pdf
RFQ
BACC45FT22A55P8H
BACC45FT22A55P8H
Whakaahuatanga: CONN PLG HSG MALE 55POS INLINE
I roto i te taonga: 2090 pcs
Tikiake: BACC45FT22A55P8H.pdf
BACC45FT22A19S
BACC45FT22A19S
Whakaahuatanga: CONN PLUG FMALE 19POS GOLD CRIMP
Tikiake: BACC45FT22A19S.pdf
BACC45FT22A55P6
BACC45FT22A55P6
Tikiake: BACC45FT22A55P6.pdf
BACC45FT22A32S
BACC45FT22A32S
Whakaahuatanga: CONN PLUG FMALE 32POS GOLD CRIMP
I roto i te taonga: 999 pcs
Tikiake: BACC45FT22A32S.pdf
BACC45FT22A55P9H
BACC45FT22A55P9H
Kaihanga: Cinch Connectivity Solutions
Whakaahuatanga: CONN PLUG HSNG MALE 55POS STR
Tikiake:
BACC45FT22A55P8
BACC45FT22A55P8
Tikiake: BACC45FT22A55P8.pdf
BACC45FT22A19S7
BACC45FT22A19S7
Tikiake: BACC45FT22A19S7.pdf
BACC45FT22A55P7
BACC45FT22A55P7
Tikiake: BACC45FT22A55P7.pdf
BACC45FT22A32P
BACC45FT22A32P