BACC45FT22-55S
Hua Hua
Tau Wae: BACC45FT22-55S
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua CONN PLUG FMALE 55POS GOLD CRIMP
Ngā Rauemi: BACC45FT22-55S.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Waehere Stock 828 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 828 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BACC45FT22-55S
Tau Wae BACC45FT22-55S Kaihanga Bel
Whakaahuatanga CONN PLUG FMALE 55POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 828 pcs Pepa Raraunga BACC45FT22-55S.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Unshielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 22-55 Rauemi Hee Aluminum
Kua oti te Rei Anodized Raupapa MIL-DTL-26500, BACC45
Packaging Bulk Ētahi Ingoa CBACC45FT22-55S
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -55°C ~ 200°C
Tau o nga Tauranga 55 (Power) Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau - Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Kōkuhu Rauemi -
Tiaki Ingoa Environment Sealed Ngā āhuatanga Coupling Nut
Whakatauranga onamata - Whakaaetanga Mea -
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 50.0µin (1.27µm) Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Plug, Female Sockets Tae -
Ko te whakatuwhera o te tau 1.152" (29.26mm) Rauemi Backshell, Pae -
Nga tono -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
BACC45FT22-55P8
BACC45FT22-55P8
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: CONN PLUG MALE 55POS GOLD CRIMP
I roto i te taonga: 1060 pcs
Tikiake: BACC45FT22-55P8.pdf
RFQ
BACC45FT22-55P7H
BACC45FT22-55P7H
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: CONN PLG HSG MALE 55POS INLINE
I roto i te taonga: 2647 pcs
Tikiake: BACC45FT22-55P7H.pdf
RFQ
BACC45FT22-55S10
BACC45FT22-55S10
Whakaahuatanga: CONN PLUG FMALE 55POS GOLD CRIMP
I roto i te taonga: 739 pcs
Tikiake: BACC45FT22-55S10.pdf
BACC45FT22-55S10H
BACC45FT22-55S10H
Whakaahuatanga: CONN PLG HSG FMALE 55POS INLINE
Tikiake: BACC45FT22-55S10H.pdf
BACC45FT22-55S7H
BACC45FT22-55S7H