BACC45FT22-32P
BelBel
Bel
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: BACC45FT22-32P
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua CONN PLUG MALE 32POS GOLD CRIMP
Ngā Rauemi: BACC45FT22-32P.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Waehere Stock 883 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 883 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BACC45FT22-32P
Tau Wae BACC45FT22-32P Kaihanga Bel
Whakaahuatanga CONN PLUG MALE 32POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 883 pcs Pepa Raraunga BACC45FT22-32P.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Unshielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 22-32 Rauemi Hee Aluminum
Kua oti te Rei Anodized Raupapa MIL-DTL-26500, BACC45
Packaging Bulk Ētahi Ingoa CBACC45FT22-32P
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -55°C ~ 200°C
Tau o nga Tauranga 32 (Power) Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau - Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Kōkuhu Rauemi -
Tiaki Ingoa Environment Sealed Ngā āhuatanga Coupling Nut
Whakatauranga onamata - Whakaaetanga Mea -
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 50.0µin (1.27µm) Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Plug, Male Pins Tae -
Ko te whakatuwhera o te tau 1.152" (29.26mm) Rauemi Backshell, Pae -
Nga tono -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
BACC45FT22-19SH
BACC45FT22-19SH
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: CONN PLG HSG FMALE 19POS INLINE
I roto i te taonga: 2188 pcs
Tikiake: BACC45FT22-19SH.pdf
RFQ
BACC45FT22-19S8H
BACC45FT22-19S8H
Kaihanga: Cinch Connectivity Solutions
Whakaahuatanga: CONN PLUG HSNG FMALE 19POS STR
I roto i te taonga: 2645 pcs
Tikiake:
RFQ
BACC45FT22-32P7
BACC45FT22-32P7
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: CONN PLUG MALE 32POS GOLD CRIMP
I roto i te taonga: 913 pcs
Tikiake: BACC45FT22-32P7.pdf
BACC45FT22-32P7H
BACC45FT22-32P7H
Whakaahuatanga: CONN PLG HSG MALE 32POS INLINE
Tikiake: BACC45FT22-32P7H.pdf
BACC45FT22-32P10H
BACC45FT22-32P10H
Tikiake: BACC45FT22-32P10H.pdf
BACC45FT22-19S7
BACC45FT22-19S7
Whakaahuatanga: CONN PLUG FMALE 19POS GOLD CRIMP
I roto i te taonga: 999 pcs
Tikiake: BACC45FT22-19S7.pdf
BACC45FT22-32P6
BACC45FT22-32P6
I roto i te taonga: 882 pcs
Tikiake: BACC45FT22-32P6.pdf
BACC45FT22-32P10
BACC45FT22-32P10