BACC45FT22-19P
Hua Hua
Tau Wae: BACC45FT22-19P
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua CONN PLUG MALE 19POS GOLD CRIMP
Ngā Rauemi: BACC45FT22-19P.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BACC45FT22-19P
Tau Wae BACC45FT22-19P Kaihanga Bel
Whakaahuatanga CONN PLUG MALE 19POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1242 pcs Pepa Raraunga BACC45FT22-19P.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Unshielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 22-19 Rauemi Hee Aluminum
Kua oti te Rei Anodized Raupapa MIL-DTL-26500, BACC45
Packaging Bulk Ētahi Ingoa CBACC45FT22-19P
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -55°C ~ 200°C
Tau o nga Tauranga 19 (Power) Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau - Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Kōkuhu Rauemi -
Tiaki Ingoa Environment Sealed Ngā āhuatanga Coupling Nut
Whakatauranga onamata - Whakaaetanga Mea -
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 50.0µin (1.27µm) Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Plug, Male Pins Tae -
Ko te whakatuwhera o te tau 1.152" (29.26mm) Rauemi Backshell, Pae -
Nga tono -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
BACC45FT22-12S7H
BACC45FT22-12S7H
Kaihanga: Cinch Connectivity Solutions
Whakaahuatanga: CONN PLUG HSNG FMALE 12POS STR
I roto i te taonga: 1682 pcs
Tikiake:
RFQ
BACC45FT22-12SH
BACC45FT22-12SH
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: CONN PLG HSG FMALE 12POS INLINE
I roto i te taonga: 1476 pcs
Tikiake: BACC45FT22-12SH.pdf
RFQ
BACC45FT22-19P10H
BACC45FT22-19P10H
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: CONN PLG HSG MALE 19POS INLINE
Tikiake: BACC45FT22-19P10H.pdf
BACC45FT22-12S8H
BACC45FT22-12S8H
Tikiake: BACC45FT22-12S8H.pdf
BACC45FT22-19P6H
BACC45FT22-19P6H
Tikiake: BACC45FT22-19P6H.pdf
BACC45FT22-19P7
BACC45FT22-19P7
Whakaahuatanga: CONN PLUG MALE 19POS GOLD CRIMP
Tikiake: BACC45FT22-19P7.pdf
BACC45FT22-19P10
BACC45FT22-19P10
Tikiake: BACC45FT22-19P10.pdf
BACC45FT22-12S9H
BACC45FT22-12S9H
Tikiake:
BACC45FT22-12S8
BACC45FT22-12S8
Whakaahuatanga: CONN PLUG FMALE 12POS GOLD CRIMP
I roto i te taonga: 973 pcs
Tikiake: BACC45FT22-12S8.pdf
BACC45FT22-19P6
BACC45FT22-19P6
Tikiake: BACC45FT22-19P6.pdf
BACC45FT22-19P7H
BACC45FT22-19P7H
Whakaahuatanga: CONN PLUG HSNG MALE 19POS STR
BACC45FT22-12S9
BACC45FT22-12S9
I roto i te taonga: 745 pcs
Tikiake: BACC45FT22-12S9.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel