BACC45FT20D41S
Hua Hua
Tau Wae: BACC45FT20D41S
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua CONN PLUG FMALE 41POS GOLD CRIMP
Ngā Rauemi: BACC45FT20D41S.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Waehere Stock 976 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 976 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BACC45FT20D41S
Tau Wae BACC45FT20D41S Kaihanga Bel
Whakaahuatanga CONN PLUG FMALE 41POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 976 pcs Pepa Raraunga BACC45FT20D41S.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Unshielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 20-41 Rauemi Hee Aluminum
Kua oti te Rei Anodized Raupapa MIL-DTL-26500, BACC45
Packaging Bulk Ētahi Ingoa CBACC45FT20D41S
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -55°C ~ 200°C
Tau o nga Tauranga 41 (Power) Momo Tae Free Hanging (In-Line), Right Angle
Tae Whakatu - Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau - Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Kōkuhu Rauemi -
Tiaki Ingoa Environment Sealed Ngā āhuatanga Cable Clamp, Coupling Nut
Whakatauranga onamata - Whakaaetanga Mea -
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 50.0µin (1.27µm) Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Plug, Female Sockets Tae -
Ko te whakatuwhera o te tau 1.033" (26.24mm) Rauemi Backshell, Pae -
Nga tono -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
BACC45FT22-12P10
BACC45FT22-12P10
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: CONN PLUG MALE 12POS GOLD CRIMP
I roto i te taonga: 1146 pcs
Tikiake: BACC45FT22-12P10.pdf
RFQ
BACC45FT20D41P6
BACC45FT20D41P6
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: CONN PLUG MALE 41POS GOLD CRIMP
I roto i te taonga: 1109 pcs
Tikiake: BACC45FT20D41P6.pdf
RFQ
BACC45FT20D41S9
BACC45FT20D41S9
Whakaahuatanga: CONN PLUG FMALE 41POS GOLD CRIMP