BACC45FT20C28S
Hua Hua
Tau Wae: BACC45FT20C28S
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua CONN PLUG FMALE 28POS GOLD CRIMP
Ngā Rauemi: BACC45FT20C28S.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Waehere Stock 702 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 702 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BACC45FT20C28S
Tau Wae BACC45FT20C28S Kaihanga Bel
Whakaahuatanga CONN PLUG FMALE 28POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 702 pcs Pepa Raraunga BACC45FT20C28S.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Unshielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 20-28 Rauemi Hee Aluminum
Kua oti te Rei Anodized Raupapa MIL-DTL-26500, BACC45
Packaging Bulk Ētahi Ingoa CBACC45FT20C28S
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -55°C ~ 200°C
Tau o nga Tauranga 28 (Power) Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Momo Hononga Plug, Female Sockets Tae -
Ko te whakatuwhera o te tau 1.033" (26.24mm) Rauemi Backshell, Pae -