BACC45FT20C16P
Hua Hua
Tau Wae: BACC45FT20C16P
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua CONN PLUG MALE 16POS GOLD CRIMP
Ngā Rauemi: BACC45FT20C16P.pdf
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BACC45FT20C16P
Tau Wae BACC45FT20C16P Kaihanga Bel
Whakaahuatanga CONN PLUG MALE 16POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1371 pcs Pepa Raraunga BACC45FT20C16P.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Unshielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 20-16 Rauemi Hee Aluminum
Kua oti te Rei Anodized Raupapa MIL-DTL-26500, BACC45
Packaging Bulk Ētahi Ingoa CBACC45FT20C16P
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -55°C ~ 200°C
Tau o nga Tauranga 16 (Power) Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tiaki Ingoa Environment Sealed Ngā āhuatanga Cable Clamp, Coupling Nut
Momo Hononga Plug, Male Pins Tae -
Ko te whakatuwhera o te tau 1.033" (26.24mm) Rauemi Backshell, Pae -
Nga tono -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
BACC45FT20C16S
BACC45FT20C16S
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: CONN PLUG FMALE 16POS GOLD CRIMP
I roto i te taonga: 1154 pcs
Tikiake: BACC45FT20C16S.pdf
RFQ
BACC45FT20A41S9
BACC45FT20A41S9
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: CONN PLUG FMALE 41POS GOLD CRIMP
I roto i te taonga: 815 pcs
Tikiake: BACC45FT20A41S9.pdf
RFQ
BACC45FT20C16P6
BACC45FT20C16P6
Whakaahuatanga: CONN PLUG MALE 16POS GOLD CRIMP