BACC45FT20-41P
Hua Hua
Tau Wae: BACC45FT20-41P
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua CONN PLUG MALE 41POS GOLD CRIMP
Ngā Rauemi: BACC45FT20-41P.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BACC45FT20-41P
Tau Wae BACC45FT20-41P Kaihanga Bel
Whakaahuatanga CONN PLUG MALE 41POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1216 pcs Pepa Raraunga BACC45FT20-41P.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Unshielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 20-41 Rauemi Hee Aluminum
Kua oti te Rei Anodized Raupapa MIL-DTL-26500, BACC45
Packaging Bulk Ētahi Ingoa CBACC45FT20-41P
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -55°C ~ 200°C
Tau o nga Tauranga 41 (Power) Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tiaki Ingoa Environment Sealed Ngā āhuatanga Coupling Nut
Momo Hononga Plug, Male Pins Tae -
Ko te whakatuwhera o te tau 1.033" (26.24mm) Rauemi Backshell, Pae -
Nga tono -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
BACC45FT20-41P6H
BACC45FT20-41P6H
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: CONN PLG HSG MALE 41POS INLINE
I roto i te taonga: 2861 pcs
Tikiake: BACC45FT20-41P6H.pdf
RFQ
BACC45FT20-41P7H
BACC45FT20-41P7H
Kaihanga: Bel
I roto i te taonga: 2804 pcs
Tikiake: BACC45FT20-41P7H.pdf
RFQ
BACC45FT20-41P6
BACC45FT20-41P6
Kaihanga: Cinch Connectivity Solutions
Whakaahuatanga: CONN PLUG MALE 41 POS GOLD CRIMP
Tikiake:
BACC45FT20-39S8
BACC45FT20-39S8
Whakaahuatanga: CONN PLUG FMALE 39POS GOLD CRIMP
Tikiake: BACC45FT20-39S8.pdf
BACC45FT20-41P7
BACC45FT20-41P7