BACC45FT20-39P9
Hua Hua
Tau Wae: BACC45FT20-39P9
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua CONN PLUG MALE 39POS GOLD CRIMP
Ngā Rauemi: BACC45FT20-39P9.pdf
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BACC45FT20-39P9
Tau Wae BACC45FT20-39P9 Kaihanga Bel
Whakaahuatanga CONN PLUG MALE 39POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1503 pcs Pepa Raraunga BACC45FT20-39P9.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Unshielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 20-39 Rauemi Hee Aluminum
Kua oti te Rei Anodized Raupapa MIL-DTL-26500, BACC45
Packaging Bulk Ētahi Ingoa CBACC45FT20-39P9
Whakatakotoranga 9 Tae Mahi -55°C ~ 200°C
Tau o nga Tauranga 39 (Power) Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tiaki Ingoa Environment Sealed Ngā āhuatanga Coupling Nut
Momo Hononga Plug, Male Pins Tae -
Ko te whakatuwhera o te tau 1.033" (26.24mm) Rauemi Backshell, Pae -