BACC45FT18C31SH
Hua Hua
Tau Wae: BACC45FT18C31SH
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua CONN PLG HSG FMALE 31POS INLINE
Ngā Rauemi: 1.BACC45FT18C31SH.pdf2.BACC45FT18C31SH.pdf
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BACC45FT18C31SH
Tau Wae BACC45FT18C31SH Kaihanga Bel
Whakaahuatanga CONN PLG HSG FMALE 31POS INLINE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 2268 pcs Pepa Raraunga 1.BACC45FT18C31SH.pdf2.BACC45FT18C31SH.pdf
Momo For Female Sockets Te whakangungu Unshielded
Rahi Rahi, MIL - Rahi Hiku - Whakauru 18-31
Rauemi Hee Aluminum Kua oti te Rei Anodized
Raupapa MIL-DTL-26500, BACC45 Packaging Bulk
Ētahi Ingoa CBACC45FT18C31SH Whakatakotoranga N (Normal)
Tae Mahi -55°C ~ 200°C Tau o nga Tauranga 31 (Power)
Tuhipoka Contacts Not Included Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Ko te Whakatau Whakamatau -
Kōkuhu Rauemi Epoxy, Glass Filled Tiaki Ingoa Environment Sealed
Kei roto - Tae Housing Black
Ngā āhuatanga Cable Clamp, Coupling Nut Pato Tere Bayonet Lock
Ko te Hononga Nuturu 1.375" (34.93mm) Momo Hoapā Crimp