BACC45FT18A31S
BelBel
Bel
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: BACC45FT18A31S
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua CONN PLUG FMALE 31POS GOLD CRIMP
Ngā Rauemi: 1.BACC45FT18A31S.pdf2.BACC45FT18A31S.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Waehere Stock 878 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 878 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BACC45FT18A31S
Tau Wae BACC45FT18A31S Kaihanga Bel
Whakaahuatanga CONN PLUG FMALE 31POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 878 pcs Pepa Raraunga 1.BACC45FT18A31S.pdf2.BACC45FT18A31S.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Unshielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 18-31 Rauemi Hee Aluminum
Kua oti te Rei Anodized Raupapa MIL-DTL-26500, BACC45
Packaging Bulk Ētahi Ingoa CBACC45FT18A31S
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -55°C ~ 200°C
Tau o nga Tauranga 31 (Power) Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Ko te Whakatau Whakamatau -
Kōkuhu Rauemi - Tiaki Ingoa Environment Sealed
Ngā āhuatanga Cable Clamp, Coupling Nut Pato Tere Bayonet Lock
Whakaaetanga Mea - Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 50.0µin (1.27µm)
Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold Momo Hononga Plug, Female Sockets
Tae - Ko te whakatuwhera o te tau 0.902" (22.91mm)
Rauemi Backshell, Pae - Nga tono -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
BACC45FT18A31S9
BACC45FT18A31S9
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: CONN PLUG FMALE 31POS GOLD CRIMP
I roto i te taonga: 1021 pcs
Tikiake: BACC45FT18A31S9.pdf
RFQ
BACC45FT18A31P7
BACC45FT18A31P7
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: CONN PLUG MALE 31POS GOLD CRIMP
I roto i te taonga: 1316 pcs
Tikiake: BACC45FT18A31P7.pdf
RFQ
BACC45FT18A31P9
BACC45FT18A31P9
Tikiake: BACC45FT18A31P9.pdf
BACC45FT18A31S8
BACC45FT18A31S8