BACC45FT18-14P9
Hua Hua
Tau Wae: BACC45FT18-14P9
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua CONN PLUG MALE 14POS GOLD CRIMP
Ngā Rauemi: 1.BACC45FT18-14P9.pdf2.BACC45FT18-14P9.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BACC45FT18-14P9
Tau Wae BACC45FT18-14P9 Kaihanga Bel
Whakaahuatanga CONN PLUG MALE 14POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1790 pcs Pepa Raraunga 1.BACC45FT18-14P9.pdf2.BACC45FT18-14P9.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Unshielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 18-14 Rauemi Hee Aluminum
Kua oti te Rei Anodized Raupapa MIL-DTL-26500, BACC45
Packaging Bulk Ētahi Ingoa CBACC45FT18-14P9
Whakatakotoranga 9 Tae Mahi -55°C ~ 200°C
Tau o nga Tauranga 14 (Power) Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Ko te Whakatau Whakamatau -
Kōkuhu Rauemi - Tiaki Ingoa Environment Sealed
Ngā āhuatanga Coupling Nut Pato Tere Bayonet Lock
Whakaaetanga Mea - Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 50.0µin (1.27µm)
Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold Momo Hononga Plug, Male Pins
Tae - Ko te whakatuwhera o te tau 0.902" (22.91mm)
Rauemi Backshell, Pae - Nga tono -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
BACC45FT18-14S
BACC45FT18-14S
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: CONN PLUG FMALE 14POS GOLD CRIMP
I roto i te taonga: 1487 pcs
Tikiake: BACC45FT18-14S.pdf
RFQ
BACC45FT18-14S10
BACC45FT18-14S10
Kaihanga: Bel
I roto i te taonga: 1476 pcs
Tikiake: BACC45FT18-14S10.pdf
RFQ
BACC45FT18-14P9H
BACC45FT18-14P9H
Whakaahuatanga: CONN PLG HSG MALE 14POS INLINE