BACC45FT14A15P9
Hua Hua
Tau Wae: BACC45FT14A15P9
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua CONN PLUG MALE 15POS GOLD CRIMP
Ngā Rauemi: BACC45FT14A15P9.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BACC45FT14A15P9
Tau Wae BACC45FT14A15P9 Kaihanga Bel
Whakaahuatanga CONN PLUG MALE 15POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1685 pcs Pepa Raraunga BACC45FT14A15P9.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Unshielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 14-15 Rauemi Hee Aluminum
Kua oti te Rei Anodized Raupapa MIL-DTL-26500, BACC45
Packaging Bulk Ētahi Ingoa CBACC45FT14A15P9
Whakatakotoranga 9 Tae Mahi -55°C ~ 200°C
Tau o nga Tauranga 15 (Power) Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tiaki Ingoa Environment Sealed Ngā āhuatanga Cable Clamp, Coupling Nut
Whakatauranga onamata - Whakaaetanga Mea -
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 50.0µin (1.27µm) Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Plug, Male Pins Tae -
Ko te whakatuwhera o te tau 0.664" (16.87mm) Rauemi Backshell, Pae -