BACC45FT12D12SH
BelBel
Bel
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: BACC45FT12D12SH
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua CONN PLG HSG FMAL 12PS INLINE RA
Ngā Rauemi: BACC45FT12D12SH.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BACC45FT12D12SH
Tau Wae BACC45FT12D12SH Kaihanga Bel
He Rahinga Kei te wātea 2533 pcs Pepa Raraunga BACC45FT12D12SH.pdf
Momo For Female Sockets Te whakangungu Unshielded
Rahi Rahi, MIL - Rahi Hiku - Whakauru 12-12
Rauemi Hee Aluminum Kua oti te Rei Anodized
Raupapa MIL-DTL-26500, BACC45 Packaging Bulk
Ētahi Ingoa CBACC45FT12D12SH Whakatakotoranga N (Normal)
Tae Mahi -55°C ~ 200°C Tau o nga Tauranga 12 (Power)
Tuhipoka Contacts Not Included Momo Tae Free Hanging (In-Line), Right Angle
Tae Whakatu - Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau - Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Tiaki Ingoa Environment Sealed Kei roto -
Tae Housing Black Ngā āhuatanga Cable Clamp, Coupling Nut
Te whakakotahi i nga mea matai, te papa Aluminum, Anodized Black Ko te Hononga Nuturu 1.078" (27.38mm)
Momo Hoapā Crimp Rahi Hoapā 20 Power
Hoahoa Whakapā Circular Momo Hononga Plug Housing
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
BACC45FT12D12S
BACC45FT12D12S
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: CONN PLUG FMALE 12POS GOLD CRIMP