BACC45FT12-3P
Hua Hua
Tau Wae: BACC45FT12-3P
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua 26500 3C 3#16 P BY PLUG WC
Ngā Rauemi: BACC45FT12-3P.pdf
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BACC45FT12-3P
Tau Wae BACC45FT12-3P Kaihanga Bel
He Rahinga Kei te wātea 3093 pcs Pepa Raraunga BACC45FT12-3P.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Unshielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 12-3 Rauemi Hee Aluminum
Kua oti te Rei Anodized Raupapa MIL-DTL-26500, BACC45
Packaging Bulk Ētahi Ingoa CBACC45FT12-3P
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -55°C ~ 200°C
Tau o nga Tauranga 3 (Power) Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau - Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Kōkuhu Rauemi -
Tiaki Ingoa Environment Sealed Ngā āhuatanga Coupling Nut
Whakatauranga onamata - Whakaaetanga Mea -
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 50.0µin (1.27µm) Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Plug, Male Pins Tae -
Ko te whakatuwhera o te tau 0.580" (14.73mm) Rauemi Backshell, Pae -
Nga tono -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
BACC45FT12-3P7H
BACC45FT12-3P7H
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: CONN PLUG HSNG MALE 3POS INLINE
I roto i te taonga: 3634 pcs
Tikiake: BACC45FT12-3P7H.pdf
RFQ
BACC45FT12-3P6
BACC45FT12-3P6
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: 26500 3C 3#16 P BY PLUG WC
I roto i te taonga: 3321 pcs
Tikiake: BACC45FT12-3P6.pdf
RFQ
BACC45FT12-3P7
BACC45FT12-3P7
Tikiake: BACC45FT12-3P7.pdf
BACC45FT12-12S9
BACC45FT12-12S9
Whakaahuatanga: CONN PLUG FMALE 12POS GOLD CRIMP