BACC45FT12-12P9
Cinch Connectivity SolutionsCinch Connectivity Solutions
Cinch Connectivity Solutions
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: BACC45FT12-12P9
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua CONN PLUG MALE 12POS GOLD CRIMP
Ngā Rauemi:
1 pcs
5 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BACC45FT12-12P9
Tau Wae BACC45FT12-12P9 Kaihanga Cinch Connectivity Solutions
Whakaahuatanga CONN PLUG MALE 12POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 2768 pcs Pepa Raraunga
Putanga - Kua tohua - Patohia nga huanga Environment Sealed
Whakamutunga Crimp Rahi Rae - Whakauru (Tahuri Mai) Aluminum, Anodized
Rauemi Tae, Whakaoti - Raupapa MIL-DTL-26500, BACC45
RoHS Tūnga Bulk Ētahi Ingoa CBACC45FT12-12P9
Tae Mahi -55°C ~ 200°C Tau o nga Tauranga 12
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Waehanga Kaihanga BACC45FT12-12P9 Kua whakaratohia te Taimana Nui 12-12
Ngā āhuatanga - Whakaahua nui 12 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
Whakaahuatanga CONN PLUG MALE 12POS GOLD CRIMP Whakatauranga onamata -
I teie nei - Max / Whakapā Bayonet Lock Whakaaetanga Mea 9
Whakaaetia te Poaka Whakaoti Gold Momo Hononga Plug, Male Pins
Taara Taea 50µin (1.27µm)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
BACC45FT12-12S
BACC45FT12-12S
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: CONN PLUG FMALE 12POS GOLD CRIMP
I roto i te taonga: 2200 pcs
Tikiake: BACC45FT12-12S.pdf
RFQ
BACC45FT12-12P9H
BACC45FT12-12P9H
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: CONN PLG HSG MALE 12POS INLINE