BACC45FS22-12P10H
Cinch Connectivity SolutionsCinch Connectivity Solutions
Cinch Connectivity Solutions
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: BACC45FS22-12P10H
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua CONN PLUG HSNG MALE 12POS STR
Ngā Rauemi:
1 pcs
5 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BACC45FS22-12P10H
Tau Wae BACC45FS22-12P10H Kaihanga Cinch Connectivity Solutions
Whakaahuatanga CONN PLUG HSNG MALE 12POS STR Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1773 pcs Pepa Raraunga
Wireka Wire ranei Range - AWG 12 Power Whakamahi Unshielded
Patohia nga huanga Environment Sealed Momo For Male Pins
Aronga Whakatika Crimp Whakamutunga Whakamutunga Circular
Rauemi Tae, Whakaoti - Kua oti te Rei Aluminum
Raupapa MIL-DTL-26500, BACC45 RoHS Tūnga Bulk
Pukatuka / Mating Plug Taitapa Black Ētahi Ingoa CBACC45FS22-12P10H
Tae Mahi -55°C ~ 200°C Tau o nga Tauranga 12 (Power)
Tuhipoka Contacts Not Included Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Whakatau Whakamatau -
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Waehanga Kaihanga BACC45FS22-12P10H
Kua whakaratohia te Taimana Nui 22-12 Kōkuhu Rauemi Aluminum, Anodized Black
Kei roto - Ngā āhuatanga Coupling Nut
Whakaahua nui 12 (Power) Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut Whakaahuatanga CONN PLUG HSNG MALE 12POS STR
I teie nei - Max / Whakapā Threaded Te whakakotahi i nga mea matai, te papa 1.625" (41.28mm)