BACC45FS18-31P8H
Hua Hua
Tau Wae: BACC45FS18-31P8H
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua CONN PLG HSG MALE 31POS INLINE
Ngā Rauemi: BACC45FS18-31P8H.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BACC45FS18-31P8H
Tau Wae BACC45FS18-31P8H Kaihanga Bel
Whakaahuatanga CONN PLG HSG MALE 31POS INLINE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 2128 pcs Pepa Raraunga BACC45FS18-31P8H.pdf
Momo For Male Pins Te whakangungu Unshielded
Rahi Rahi, MIL - Rahi Hiku - Whakauru 18-31
Rauemi Hee Aluminum Kua oti te Rei Anodized
Raupapa MIL-DTL-26500, BACC45 Packaging Bulk
Ētahi Ingoa CBACC45FS18-31P8H Whakatakotoranga 8
Tae Mahi -55°C ~ 200°C Tau o nga Tauranga 31 (Power)
Tuhipoka Contacts Not Included Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau - Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Tiaki Ingoa Environment Sealed Kei roto -
Tae Housing Black Ngā āhuatanga Coupling Nut
Te whakakotahi i nga mea matai, te papa Aluminum, Anodized Black Ko te Hononga Nuturu 1.375" (34.93mm)
Momo Hoapā Crimp Rahi Hoapā 20 Power
Hoahoa Whakapā Circular Momo Hononga Plug Housing
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
BACC45FS18-31P9H
BACC45FS18-31P9H
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: CONN PLG HSG MALE 31POS INLINE
I roto i te taonga: 1954 pcs
Tikiake: BACC45FS18-31P9H.pdf
RFQ
BACC45FS18-31P8
BACC45FS18-31P8
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: CONN PLUG MALE 31POS GOLD CRIMP