BACC45FS18-14S6
BelBel
Bel
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: BACC45FS18-14S6
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua CONN PLUG FMALE 14POS GOLD CRIMP
Ngā Rauemi: BACC45FS18-14S6.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BACC45FS18-14S6
Tau Wae BACC45FS18-14S6 Kaihanga Bel
Whakaahuatanga CONN PLUG FMALE 14POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1432 pcs Pepa Raraunga BACC45FS18-14S6.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Unshielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 18-14 Rauemi Hee Aluminum
Kua oti te Rei Anodized Raupapa MIL-DTL-26500, BACC45
Packaging Bulk Ētahi Ingoa CBACC45FS18-14S6
Whakatakotoranga 6 Tae Mahi -55°C ~ 200°C
Tau o nga Tauranga 14 (Power) Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau - Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Kōkuhu Rauemi -
Tiaki Ingoa Environment Sealed Ngā āhuatanga Coupling Nut
Whakatauranga onamata - Whakaaetanga Mea -
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 50.0µin (1.27µm) Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Plug, Female Sockets Tae -
Ko te whakatuwhera o te tau 0.902" (22.91mm) Rauemi Backshell, Pae -
Nga tono -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
BACC45FS18-14P8H
BACC45FS18-14P8H
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: CONN PLG HSG MALE 14POS INLINE
I roto i te taonga: 2337 pcs
Tikiake: BACC45FS18-14P8H.pdf
RFQ
BACC45FS18-14S8
BACC45FS18-14S8
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: CONN PLUG FMALE 14POS GOLD CRIMP
I roto i te taonga: 1187 pcs
Tikiake: BACC45FS18-14S8.pdf
RFQ
BACC45FS18-14S6H
BACC45FS18-14S6H
Whakaahuatanga: CONN PLG HSG FMALE 14POS INLINE