BACC45FS18-11S
Hua Hua
Tau Wae: BACC45FS18-11S
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua CONN PLUG FMALE 11POS GOLD CRIMP
Ngā Rauemi: BACC45FS18-11S.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Waehere Stock 385 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 385 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BACC45FS18-11S
Tau Wae BACC45FS18-11S Kaihanga Bel
Whakaahuatanga CONN PLUG FMALE 11POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 385 pcs Pepa Raraunga BACC45FS18-11S.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Unshielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 18-11 Rauemi Hee Aluminum
Kua oti te Rei Anodized Raupapa MIL-DTL-26500, BACC45
Packaging Bulk Ētahi Ingoa CBACC45FS18-11S
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -55°C ~ 200°C
Tau o nga Tauranga 11 (1 + 10 Power) Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau - Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Kōkuhu Rauemi -
Tiaki Ingoa Environment Sealed Ngā āhuatanga Coupling Nut
Whakatauranga onamata - Whakaaetanga Mea -
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 50.0µin (1.27µm) Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Plug, Female Sockets Tae -
Ko te whakatuwhera o te tau 0.902" (22.91mm) Rauemi Backshell, Pae -