BACC45FS16-10S8H
Hua Hua
Tau Wae: BACC45FS16-10S8H
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua CONN PLG HSG FMALE 10POS INLINE
Ngā Rauemi: BACC45FS16-10S8H.pdf
100 pcs
250 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BACC45FS16-10S8H
Tau Wae BACC45FS16-10S8H Kaihanga Bel
Whakaahuatanga CONN PLG HSG FMALE 10POS INLINE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 2770 pcs Pepa Raraunga BACC45FS16-10S8H.pdf
Momo For Female Sockets Te whakangungu Unshielded
Rahi Rahi, MIL - Rahi Hiku - Whakauru 16-10
Rauemi Hee Aluminum Kua oti te Rei Anodized
Raupapa MIL-DTL-26500, BACC45 Packaging Bulk
Ētahi Ingoa CBACC45FS16-10S8H Whakatakotoranga 8
Tae Mahi -55°C ~ 200°C Tau o nga Tauranga 10 (Power)
Tuhipoka Contacts Not Included Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau - Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Tiaki Ingoa Environment Sealed Kei roto -
Tae Housing Black Ngā āhuatanga Coupling Nut
Te whakakotahi i nga mea matai, te papa Aluminum, Anodized Black Ko te Hononga Nuturu 1.266" (32.16mm)
Momo Hoapā Crimp Rahi Hoapā 16 Power
Hoahoa Whakapā Circular Momo Hononga Plug Housing
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
BACC45FS16-24P
BACC45FS16-24P
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: CONN PLUG MALE 24POS GOLD CRIMP
I roto i te taonga: 1524 pcs
Tikiake: BACC45FS16-24P.pdf
RFQ
BACC45FS16-10S8
BACC45FS16-10S8
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: CONN PLUG FMALE 10POS GOLD CRIMP
I roto i te taonga: 1344 pcs
Tikiake: BACC45FS16-10S8.pdf
RFQ
BACC45FS16-10S7
BACC45FS16-10S7
Tikiake: BACC45FS16-10S7.pdf
BACC45FS16-10SH
BACC45FS16-10SH
Whakaahuatanga: CONN PLG HSG FMALE 10POS INLINE
Tikiake: BACC45FS16-10SH.pdf
BACC45FS16-10S
BACC45FS16-10S