BACC45FS16-10PH
Hua Hua
Tau Wae: BACC45FS16-10PH
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua CONN PLG HSG MALE 10POS INLINE
Ngā Rauemi: 1.BACC45FS16-10PH.pdf2.BACC45FS16-10PH.pdf
100 pcs
250 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BACC45FS16-10PH
Tau Wae BACC45FS16-10PH Kaihanga Bel
Whakaahuatanga CONN PLG HSG MALE 10POS INLINE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 2834 pcs Pepa Raraunga 1.BACC45FS16-10PH.pdf2.BACC45FS16-10PH.pdf
Momo For Male Pins Te whakangungu Unshielded
Rahi Rahi, MIL - Rahi Hiku - Whakauru 16-10
Rauemi Hee Aluminum Kua oti te Rei Anodized
Raupapa MIL-DTL-26500, BACC45 Packaging Bulk
Ētahi Ingoa CBACC45FS16-10PH Whakatakotoranga N (Normal)
Tae Mahi -55°C ~ 200°C Tau o nga Tauranga 10 (Power)
Tuhipoka Contacts Not Included Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Ko te Whakatau Whakamatau -
Kōkuhu Rauemi Epoxy, Glass Filled Tiaki Ingoa Environment Sealed
Kei roto - Tae Housing Black
Ngā āhuatanga Coupling Nut Pato Tere Threaded
Ko te Hononga Nuturu 1.266" (32.16mm) Momo Hoapā Crimp