BACC45FS16-10P6H
BelBel
Bel
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: BACC45FS16-10P6H
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua CONN PLG HSG MALE 10POS INLINE
Ngā Rauemi: BACC45FS16-10P6H.pdf
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BACC45FS16-10P6H
Tau Wae BACC45FS16-10P6H Kaihanga Bel
Whakaahuatanga CONN PLG HSG MALE 10POS INLINE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 2968 pcs Pepa Raraunga BACC45FS16-10P6H.pdf
Momo For Male Pins Te whakangungu Unshielded
Rahi Rahi, MIL - Rahi Hiku - Whakauru 16-10
Rauemi Hee Aluminum Kua oti te Rei Anodized
Raupapa MIL-DTL-26500, BACC45 Packaging Bulk
Ētahi Ingoa CBACC45FS16-10P6H Whakatakotoranga 6
Tae Mahi -55°C ~ 200°C Tau o nga Tauranga 10 (Power)
Tuhipoka Contacts Not Included Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau - Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Tiaki Ingoa Environment Sealed Kei roto -
Tae Housing Black Ngā āhuatanga Coupling Nut
Te whakakotahi i nga mea matai, te papa Aluminum, Anodized Black Ko te Hononga Nuturu 1.266" (32.16mm)
Momo Hoapā Crimp Rahi Hoapā 16 Power
Hoahoa Whakapā Circular Momo Hononga Plug Housing
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
BACC45FS14C7S7
BACC45FS14C7S7
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: CONN PLUG FMALE 7POS GOLD CRIMP
I roto i te taonga: 1466 pcs
Tikiake: BACC45FS14C7S7.pdf
RFQ
BACC45FS16-10P
BACC45FS16-10P
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: CONN PLUG MALE 10POS GOLD CRIMP
I roto i te taonga: 1704 pcs
Tikiake: BACC45FS16-10P.pdf
RFQ
BACC45FS14C7S8
BACC45FS14C7S8
Tikiake: BACC45FS14C7S8.pdf
BACC45FS16-10P6
BACC45FS16-10P6
Kaihanga: Cinch Connectivity Solutions