BACC45FS12-3S8H
BelBel
Bel
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: BACC45FS12-3S8H
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua CONN PLG HSG FMALE 3POS INLINE
Ngā Rauemi: 1.BACC45FS12-3S8H.pdf2.BACC45FS12-3S8H.pdf
100 pcs
250 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BACC45FS12-3S8H
Tau Wae BACC45FS12-3S8H Kaihanga Bel
Whakaahuatanga CONN PLG HSG FMALE 3POS INLINE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 3668 pcs Pepa Raraunga 1.BACC45FS12-3S8H.pdf2.BACC45FS12-3S8H.pdf
Momo For Female Sockets Te whakangungu Unshielded
Rahi Rahi, MIL - Rahi Hiku - Whakauru 12-3
Rauemi Hee Aluminum Kua oti te Rei Anodized
Raupapa MIL-DTL-26500, BACC45 Packaging Bulk
Ētahi Ingoa CBACC45FS12-3S8H Whakatakotoranga 8
Tae Mahi -55°C ~ 200°C Tau o nga Tauranga 3 (Power)
Tuhipoka Contacts Not Included Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Ko te Whakatau Whakamatau -
Kōkuhu Rauemi Epoxy, Glass Filled Tiaki Ingoa Environment Sealed
Kei roto - Tae Housing Black
Ngā āhuatanga Coupling Nut Pato Tere Threaded
Ko te Hononga Nuturu 1.078" (27.38mm) Momo Hoapā Crimp
Rahi Hoapā 16 Power Hoahoa Whakapā Circular
Momo Hononga Plug Housing
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
BACC45FS12C12S
BACC45FS12C12S
Kaihanga: Cinch Connectivity Solutions
Whakaahuatanga: CONN PLUG FMALE 12 POS GOLD CRMP
I roto i te taonga: 2048 pcs
Tikiake:
RFQ
BACC45FS12-3S8
BACC45FS12-3S8
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: CONN PLUG FMALE 3POS GOLD CRIMP
I roto i te taonga: 2214 pcs
Tikiake: BACC45FS12-3S8.pdf
RFQ
BACC45FS12-3S
BACC45FS12-3S
Kaihanga: Bel