BACC45FS12-12S6
Cinch Connectivity SolutionsCinch Connectivity Solutions
Cinch Connectivity Solutions
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: BACC45FS12-12S6
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua CONN PLUG FMALE 12 POS GOLD CRMP
Ngā Rauemi:
1 pcs
5 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BACC45FS12-12S6
Tau Wae BACC45FS12-12S6 Kaihanga Cinch Connectivity Solutions
Whakaahuatanga CONN PLUG FMALE 12 POS GOLD CRMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 2396 pcs Pepa Raraunga
Putanga - Kua tohua - Patohia nga huanga Environment Sealed
Whakamutunga Crimp Rahi Rae - Whakauru (Tahuri Mai) Aluminum, Anodized
Rauemi Tae, Whakaoti - Raupapa MIL-DTL-26500, BACC45
RoHS Tūnga Bulk Ētahi Ingoa CBACC45FS12-12S6
Tae Mahi -55°C ~ 200°C Tau o nga Tauranga 12
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Waehanga Kaihanga BACC45FS12-12S6
Kua whakaratohia te Taimana Nui 12-12 Ngā āhuatanga -
Whakaahua nui 12 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold Whakaahuatanga CONN PLUG FMALE 12 POS GOLD CRMP
Whakatauranga onamata - I teie nei - Max / Whakapā Threaded
Whakaaetanga Mea 6 Whakaaetia te Poaka Whakaoti Gold
Momo Hononga Plug, Female Sockets Taara Taea 50µin (1.27µm)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
BACC45FS12-12S6H
BACC45FS12-12S6H
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: CONN PLG HSG FMALE 12POS INLINE