BACC45FN24-43P
Hua Hua
Tau Wae: BACC45FN24-43P
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua CONN RCPT MALE 43POS GOLD CRIMP
Ngā Rauemi: BACC45FN24-43P.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Waehere Stock 740 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 740 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BACC45FN24-43P
Tau Wae BACC45FN24-43P Kaihanga Bel
Whakaahuatanga CONN RCPT MALE 43POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 740 pcs Pepa Raraunga BACC45FN24-43P.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Unshielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 24-43 Rauemi Hee Aluminum
Kua oti te Rei Anodized Raupapa MIL-DTL-26500, BACC45
Packaging Bulk Ētahi Ingoa CBACC45FN24-43P
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -55°C ~ 200°C
Tau o nga Tauranga 43 (Power) Momo Tae Panel Mount
Tae Whakatu Flange Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau - Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Kōkuhu Rauemi -
Tiaki Ingoa Environment Sealed Ngā āhuatanga -
Whakatauranga onamata - Whakaaetanga Mea -
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 50.0µin (1.27µm) Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Receptacle, Male Pins Tae -
Ko te whakatuwhera o te tau - Rauemi Backshell, Pae -
Nga tono -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
BACC45FN22C55P6
BACC45FN22C55P6
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: CONN RCPT MALE 55POS GOLD CRIMP
I roto i te taonga: 1384 pcs
Tikiake: BACC45FN22C55P6.pdf
RFQ
BACC45FN24-43P6
BACC45FN24-43P6
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: CONN RCPT MALE 43POS GOLD CRIMP
I roto i te taonga: 902 pcs
Tikiake: BACC45FN24-43P6.pdf
RFQ
BACC45FN24-43P10H
BACC45FN24-43P10H
Whakaahuatanga: CONN RCPT HSG MALE 43POS PNL MT
I roto i te taonga: 1982 pcs
Tikiake: BACC45FN24-43P10H.pdf
BACC45FN22C19P
BACC45FN22C19P
Kaihanga: Cinch Connectivity Solutions
Whakaahuatanga: CONN RCPT MALE 19 POS GOLD CRIMP
Tikiake:
BACC45FN24-43P7H
BACC45FN24-43P7H