BACC45FN22-55P7
BelBel
Bel
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: BACC45FN22-55P7
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua CONN RCPT MALE 55POS GOLD CRIMP
Ngā Rauemi: BACC45FN22-55P7.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BACC45FN22-55P7
Tau Wae BACC45FN22-55P7 Kaihanga Bel
Whakaahuatanga CONN RCPT MALE 55POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1091 pcs Pepa Raraunga BACC45FN22-55P7.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Unshielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 22-55 Rauemi Hee Aluminum
Kua oti te Rei Anodized Raupapa MIL-DTL-26500, BACC45
Packaging Bulk Ētahi Ingoa CBACC45FN22-55P7
Whakatakotoranga 7 Tae Mahi -55°C ~ 200°C
Tau o nga Tauranga 55 (Power) Momo Tae Panel Mount
Tae Whakatu Flange Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau - Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Kōkuhu Rauemi -
Tiaki Ingoa Environment Sealed Ngā āhuatanga -
Whakatauranga onamata - Whakaaetanga Mea -
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 50.0µin (1.27µm) Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Receptacle, Male Pins Tae -
Ko te whakatuwhera o te tau - Rauemi Backshell, Pae -
Nga tono -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
BACC45FN22-32SH
BACC45FN22-32SH
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: CONN RCPT HSG FMALE 32POS PNL MT
I roto i te taonga: 2035 pcs
Tikiake: BACC45FN22-32SH.pdf
RFQ
BACC45FN22-55P
BACC45FN22-55P
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: CONN RCPT MALE 55POS GOLD CRIMP