BACC45FN22-19S
Hua Hua
Tau Wae: BACC45FN22-19S
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua CONN RCPT FMALE 19POS GOLD CRIMP
Ngā Rauemi: BACC45FN22-19S.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BACC45FN22-19S
Tau Wae BACC45FN22-19S Kaihanga Bel
Whakaahuatanga CONN RCPT FMALE 19POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1212 pcs Pepa Raraunga BACC45FN22-19S.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Unshielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 22-19 Rauemi Hee Aluminum
Kua oti te Rei Anodized Raupapa MIL-DTL-26500, BACC45
Packaging Bulk Ētahi Ingoa CBACC45FN22-19S
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -55°C ~ 200°C
Tau o nga Tauranga 19 (Power) Momo Tae Panel Mount
Ngā Hua e hāngai ana
BACC45FN22-19PH
BACC45FN22-19PH
Kaihanga: Cinch Connectivity Solutions
Whakaahuatanga: CONN RCPT HSNG MALE 19POS FLANGE
I roto i te taonga: 2409 pcs
Tikiake:
RFQ
BACC45FN22-19S6H
BACC45FN22-19S6H
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: CONN RCPT HSG FMALE 19POS PNL MT
I roto i te taonga: 2108 pcs
Tikiake: BACC45FN22-19S6H.pdf
RFQ
BACC45FN22-19P9H
BACC45FN22-19P9H
Tikiake:
BACC45FN22-19S10
BACC45FN22-19S10
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: CONN RCPT FMALE 19POS GOLD CRIMP
Tikiake: BACC45FN22-19S10.pdf
BACC45FN22-19P8H
BACC45FN22-19P8H
BACC45FN22-19S10H
BACC45FN22-19S10H
Tikiake: BACC45FN22-19S10H.pdf
BACC45FN22-19P8
BACC45FN22-19P8
Whakaahuatanga: CONN RCPT MALE 19 POS GOLD CRIMP
BACC45FN22-19P7H
BACC45FN22-19P7H
BACC45FN22-19S6
BACC45FN22-19S6
Tikiake: BACC45FN22-19S6.pdf
BACC45FN22-19S7
BACC45FN22-19S7
Tikiake: BACC45FN22-19S7.pdf
BACC45FN22-19P9
BACC45FN22-19P9
BACC45FN22-19S7H
BACC45FN22-19S7H
Tikiake: BACC45FN22-19S7H.pdf
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel