BACC45FN20-41P7
BelBel
Bel
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: BACC45FN20-41P7
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua CONN RCPT MALE 41POS GOLD CRIMP
Ngā Rauemi: BACC45FN20-41P7.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BACC45FN20-41P7
Tau Wae BACC45FN20-41P7 Kaihanga Bel
Whakaahuatanga CONN RCPT MALE 41POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1494 pcs Pepa Raraunga BACC45FN20-41P7.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Unshielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 20-41 Rauemi Hee Aluminum
Kua oti te Rei Anodized Raupapa MIL-DTL-26500, BACC45
Packaging Bulk Ētahi Ingoa CBACC45FN20-41P7
Whakatakotoranga 7 Tae Mahi -55°C ~ 200°C
Tau o nga Tauranga 41 (Power) Momo Tae Panel Mount
Tae Whakatu Flange Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau - Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Kōkuhu Rauemi -
Tiaki Ingoa Environment Sealed Ngā āhuatanga -
Whakatauranga onamata - Whakaaetanga Mea -
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 50.0µin (1.27µm) Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Receptacle, Male Pins Tae -
Ko te whakatuwhera o te tau - Rauemi Backshell, Pae -
Nga tono -
Ngā Hua e hāngai ana
BACC45FN20-39SH
BACC45FN20-39SH
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: CONN RCPT HSG FMALE 39POS PNL MT
I roto i te taonga: 3036 pcs
Tikiake: BACC45FN20-39SH.pdf
RFQ
BACC45FN20-41P8
BACC45FN20-41P8
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: CONN RCPT MALE 41POS GOLD CRIMP
I roto i te taonga: 1464 pcs
Tikiake: BACC45FN20-41P8.pdf
RFQ
BACC45FN20-41P
BACC45FN20-41P
Tikiake: BACC45FN20-41P.pdf
BACC45FN20-41P7H
BACC45FN20-41P7H
Whakaahuatanga: CONN RCPT HSG MALE 41POS PNL MT