BACC45FN20-39S
Hua Hua
Tau Wae: BACC45FN20-39S
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua CONN RCPT FMALE 39POS GOLD CRIMP
Ngā Rauemi: BACC45FN20-39S.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Waehere Stock 990 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 990 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BACC45FN20-39S
Tau Wae BACC45FN20-39S Kaihanga Bel
Whakaahuatanga CONN RCPT FMALE 39POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 990 pcs Pepa Raraunga BACC45FN20-39S.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Unshielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 20-39 Rauemi Hee Aluminum
Kua oti te Rei Anodized Raupapa MIL-DTL-26500, BACC45
Packaging Bulk Ētahi Ingoa CBACC45FN20-39S
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -55°C ~ 200°C
Tau o nga Tauranga 39 (Power) Momo Tae Panel Mount
Ngā Hua e hāngai ana
BACC45FN20-39P8H
BACC45FN20-39P8H
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: CONN RCPT HSG MALE 39POS PNL MT
I roto i te taonga: 2639 pcs
Tikiake: BACC45FN20-39P8H.pdf
RFQ
BACC45FN20-39PH
BACC45FN20-39PH
Kaihanga: Bel
I roto i te taonga: 2637 pcs
Tikiake: BACC45FN20-39PH.pdf
RFQ
BACC45FN20-39S6H
BACC45FN20-39S6H
Whakaahuatanga: CONN RCPT HSG FMALE 39POS PNL MT
Tikiake: BACC45FN20-39S6H.pdf
BACC45FN20-39S7H
BACC45FN20-39S7H
Tikiake: BACC45FN20-39S7H.pdf
BACC45FN20-39P9H
BACC45FN20-39P9H
Tikiake: BACC45FN20-39P9H.pdf
BACC45FN20-39S7
BACC45FN20-39S7
Whakaahuatanga: CONN RCPT FMALE 39POS GOLD CRIMP
Tikiake: BACC45FN20-39S7.pdf
BACC45FN20-39P7H
BACC45FN20-39P7H
Tikiake: BACC45FN20-39P7H.pdf
BACC45FN20-39P9
BACC45FN20-39P9
Whakaahuatanga: CONN RCPT MALE 39POS GOLD CRIMP
Tikiake: BACC45FN20-39P9.pdf
BACC45FN20-39S10H
BACC45FN20-39S10H
Tikiake: BACC45FN20-39S10H.pdf
BACC45FN20-39S6
BACC45FN20-39S6
Tikiake: BACC45FN20-39S6.pdf
BACC45FN20-39P8
BACC45FN20-39P8
Tikiake: BACC45FN20-39P8.pdf
BACC45FN20-39S10
BACC45FN20-39S10
I roto i te taonga: 956 pcs
Tikiake: BACC45FN20-39S10.pdf
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel