BACC45FN20-39P
BelBel
Bel
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: BACC45FN20-39P
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua CONN RCPT MALE 39POS GOLD CRIMP
Ngā Rauemi: BACC45FN20-39P.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BACC45FN20-39P
Tau Wae BACC45FN20-39P Kaihanga Bel
Whakaahuatanga CONN RCPT MALE 39POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1241 pcs Pepa Raraunga BACC45FN20-39P.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Unshielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 20-39 Rauemi Hee Aluminum
Kua oti te Rei Anodized Raupapa MIL-DTL-26500, BACC45
Packaging Bulk Ētahi Ingoa CBACC45FN20-39P
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -55°C ~ 200°C
Tau o nga Tauranga 39 (Power) Momo Tae Panel Mount
Tae Whakatu Flange Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau - Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Kōkuhu Rauemi -
Tiaki Ingoa Environment Sealed Ngā āhuatanga -
Whakatauranga onamata - Whakaaetanga Mea -
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 50.0µin (1.27µm) Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Receptacle, Male Pins Tae -
Ko te whakatuwhera o te tau - Rauemi Backshell, Pae -
Nga tono -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
BACC45FN20-28SH
BACC45FN20-28SH
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: CONN RCPT HSG FMALE 28POS PNL MT
I roto i te taonga: 2389 pcs
Tikiake: BACC45FN20-28SH.pdf
RFQ
BACC45FN20-28S9H
BACC45FN20-28S9H
Kaihanga: Bel
I roto i te taonga: 2058 pcs
Tikiake: BACC45FN20-28S9H.pdf
RFQ
BACC45FN20-39P6
BACC45FN20-39P6
Whakaahuatanga: CONN RCPT MALE 39POS GOLD CRIMP
Tikiake: BACC45FN20-39P6.pdf
BACC45FN20-28S8H
BACC45FN20-28S8H
Tikiake: BACC45FN20-28S8H.pdf
BACC45FN20-28S7H
BACC45FN20-28S7H
Tikiake: BACC45FN20-28S7H.pdf
BACC45FN20-39P6H
BACC45FN20-39P6H
Whakaahuatanga: CONN RCPT HSG MALE 39POS PNL MT
Tikiake: BACC45FN20-39P6H.pdf
BACC45FN20-39P7H
BACC45FN20-39P7H
Tikiake: BACC45FN20-39P7H.pdf
BACC45FN20-28S9
BACC45FN20-28S9
Whakaahuatanga: CONN RCPT FMALE 28POS GOLD CRIMP
Tikiake: BACC45FN20-28S9.pdf
BACC45FN20-39P7
BACC45FN20-39P7
Tikiake: BACC45FN20-39P7.pdf
BACC45FN20-39P10
BACC45FN20-39P10
Tikiake: BACC45FN20-39P10.pdf
BACC45FN20-39P10H
BACC45FN20-39P10H
Tikiake: BACC45FN20-39P10H.pdf
BACC45FN20-28S8
BACC45FN20-28S8
Tikiake: BACC45FN20-28S8.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel