BACC45FN20-28P10
Hua Hua
Tau Wae: BACC45FN20-28P10
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua CONN RCPT MALE 28POS GOLD CRIMP
Ngā Rauemi: BACC45FN20-28P10.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BACC45FN20-28P10
Tau Wae BACC45FN20-28P10 Kaihanga Bel
Whakaahuatanga CONN RCPT MALE 28POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1141 pcs Pepa Raraunga BACC45FN20-28P10.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Unshielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 20-28 Rauemi Hee Aluminum
Kua oti te Rei Anodized Raupapa MIL-DTL-26500, BACC45
Packaging Bulk Ētahi Ingoa CBACC45FN20-28P10
Whakatakotoranga 10 Tae Mahi -55°C ~ 200°C
Tau o nga Tauranga 28 (Power) Momo Tae Panel Mount
Momo Hononga Receptacle, Male Pins Tae -
Ngā Hua e hāngai ana
BACC45FN20-28P8
BACC45FN20-28P8
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: CONN RCPT MALE 28POS GOLD CRIMP
I roto i te taonga: 1272 pcs
Tikiake: BACC45FN20-28P8.pdf
RFQ
BACC45FN20-28P7
BACC45FN20-28P7
Kaihanga: Bel
I roto i te taonga: 1025 pcs
Tikiake: BACC45FN20-28P7.pdf
RFQ
BACC45FN20-28P
BACC45FN20-28P
Tikiake: BACC45FN20-28P.pdf
BACC45FN20-25S9H
BACC45FN20-25S9H
Whakaahuatanga: CONN RCPT HSG FMALE 25POS PNL MT
Tikiake: BACC45FN20-25S9H.pdf
BACC45FN20-28P10H
BACC45FN20-28P10H
Whakaahuatanga: CONN RCPT HSG MALE 28POS PNL MT