BACC45FN20-16S
Hua Hua
Tau Wae: BACC45FN20-16S
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua CONN RCPT FMALE 16POS GOLD CRIMP
Ngā Rauemi: BACC45FN20-16S.pdf
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BACC45FN20-16S
Tau Wae BACC45FN20-16S Kaihanga Bel
Whakaahuatanga CONN RCPT FMALE 16POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1555 pcs Pepa Raraunga BACC45FN20-16S.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Unshielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 20-16 Rauemi Hee Aluminum
Kua oti te Rei Anodized Raupapa MIL-DTL-26500, BACC45
Packaging Bulk Ētahi Ingoa CBACC45FN20-16S
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -55°C ~ 200°C
Tau o nga Tauranga 16 (Power) Momo Tae Panel Mount
Momo Hononga Receptacle, Female Sockets Tae -
Ngā Hua e hāngai ana
BACC45FN20-16PH
BACC45FN20-16PH
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: CONN RCPT HSG MALE 16POS PNL MT
I roto i te taonga: 2817 pcs
Tikiake: BACC45FN20-16PH.pdf
RFQ
BACC45FN20-16P8
BACC45FN20-16P8
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: CONN RCPT MALE 16POS GOLD CRIMP
I roto i te taonga: 1740 pcs
Tikiake: BACC45FN20-16P8.pdf
RFQ
BACC45FN20-16S6
BACC45FN20-16S6
Whakaahuatanga: CONN RCPT FMALE 16POS GOLD CRIMP
Tikiake: BACC45FN20-16S6.pdf
BACC45FN20-16P8H
BACC45FN20-16P8H
Kaihanga: Cinch Connectivity Solutions
Whakaahuatanga: CONN RCPT HSNG MALE 16POS FLANGE
Tikiake:
BACC45FN20-16P9
BACC45FN20-16P9
Tikiake: BACC45FN20-16P9.pdf
BACC45FN20-16S6H
BACC45FN20-16S6H
Whakaahuatanga: CONN RCPT HSG FMALE 16POS PNL MT
Tikiake: BACC45FN20-16S6H.pdf
BACC45FN20-16P7H
BACC45FN20-16P7H
Tikiake:
BACC45FN20-16P9H
BACC45FN20-16P9H
BACC45FN20-16S7
BACC45FN20-16S7
Tikiake: BACC45FN20-16S7.pdf
BACC45FN20-16S10
BACC45FN20-16S10
Tikiake: BACC45FN20-16S10.pdf
BACC45FN20-16S10H
BACC45FN20-16S10H
Tikiake: BACC45FN20-16S10H.pdf
BACC45FN20-16S7H
BACC45FN20-16S7H
Tikiake: BACC45FN20-16S7H.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel