BACC45FN18-31S7
Cinch Connectivity SolutionsCinch Connectivity Solutions
Cinch Connectivity Solutions
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: BACC45FN18-31S7
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua CONN RCPT FMALE 31POS GOLD CRIMP
Ngā Rauemi:
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BACC45FN18-31S7
Tau Wae BACC45FN18-31S7 Kaihanga Cinch Connectivity Solutions
Whakaahuatanga CONN RCPT FMALE 31POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1218 pcs Pepa Raraunga
Putanga - Kua tohua - Patohia nga huanga Environment Sealed
Whakamutunga Crimp Rahi Rae - Whakauru (Tahuri Mai) Aluminum, Anodized
Rauemi Tae, Whakaoti - Raupapa MIL-DTL-26500, BACC45
RoHS Tūnga Bulk Ētahi Ingoa CBACC45FN18-31S7
Tae Mahi -55°C ~ 200°C Tau o nga Tauranga 31
Momo Tae Panel Mount, Flange Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Waehanga Kaihanga BACC45FN18-31S7 Kua whakaratohia te Taimana Nui 18-31
Ngā āhuatanga - Whakaahua nui 31 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
Whakaahuatanga CONN RCPT FMALE 31POS GOLD CRIMP Whakatauranga onamata -
I teie nei - Max / Whakapā Bayonet Lock Whakaaetanga Mea 7
Whakaaetia te Poaka Whakaoti Gold Momo Hononga Receptacle, Female Sockets
Taara Taea 50µin (1.27µm)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
BACC45FN18-31S10
BACC45FN18-31S10
Kaihanga: Cinch Connectivity Solutions
Whakaahuatanga: CONN RCPT FMALE 31POS GOLD CRIMP
I roto i te taonga: 1478 pcs
Tikiake:
RFQ
BACC45FN18-31S7H
BACC45FN18-31S7H
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: CONN RCPT HSG FMALE 31POS PNL MT
I roto i te taonga: 2733 pcs
Tikiake: BACC45FN18-31S7H.pdf
RFQ
BACC45FN18-31S6H
BACC45FN18-31S6H
Kaihanga: Bel
Tikiake: BACC45FN18-31S6H.pdf
BACC45FN18-31PH
BACC45FN18-31PH
Whakaahuatanga: CONN RCPT HSG MALE 31POS PNL MT
Tikiake: BACC45FN18-31PH.pdf
BACC45FN18-31S
BACC45FN18-31S