BACC45FN18-14P7
Hua Hua
Tau Wae: BACC45FN18-14P7
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua CONN RCPT MALE 14 POS GOLD CRIMP
100 pcs
250 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BACC45FN18-14P7
Tau Wae BACC45FN18-14P7 Kaihanga Cinch Connectivity Solutions
Whakaahuatanga CONN RCPT MALE 14 POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1824 pcs Pepa Raraunga
RoHS Tūnga Bulk Ētahi Ingoa CBACC45FN18-14P7
Tae Mahi -55°C ~ 200°C Tau o nga Tauranga 14
Momo Tae Panel Mount, Flange Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Waehanga Kaihanga BACC45FN18-14P7
Kua whakaratohia te Taimana Nui 18-14 Ngā āhuatanga -
Whakaahua nui 14 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold Whakaahuatanga CONN RCPT MALE 14 POS GOLD CRIMP
Whakatauranga onamata - I teie nei - Max / Whakapā Bayonet Lock
Whakaaetanga Mea 7 Whakaaetia te Poaka Whakaoti Gold
Momo Hononga Receptacle, Male Pins Taara Taea 50µin (1.27µm)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
BACC45FN18-14P7H
BACC45FN18-14P7H
Kaihanga: Cinch Connectivity Solutions
Whakaahuatanga: CONN RCPT HSNG MALE 14POS FLANGE