BACC45FN16-24P9
Hua Hua
Tau Wae: BACC45FN16-24P9
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua CONN RCPT MALE 24 POS GOLD CRIMP
100 pcs
250 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BACC45FN16-24P9
Tau Wae BACC45FN16-24P9 Kaihanga Cinch Connectivity Solutions
Whakaahuatanga CONN RCPT MALE 24 POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 2287 pcs Pepa Raraunga
RoHS Tūnga Bulk Ētahi Ingoa CBACC45FN16-24P9
Tae Mahi -55°C ~ 200°C Tau o nga Tauranga 24
Momo Tae Panel Mount, Flange Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Waehanga Kaihanga BACC45FN16-24P9
Kua whakaratohia te Taimana Nui 16-24 Ngā āhuatanga -
Whakaahua nui 24 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold Whakaahuatanga CONN RCPT MALE 24 POS GOLD CRIMP