BACC45FN16-24P
Cinch Connectivity SolutionsCinch Connectivity Solutions
Cinch Connectivity Solutions
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: BACC45FN16-24P
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua CONN RCPT MALE 24 POS GOLD CRIMP
Ngā Rauemi:
1 pcs
5 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BACC45FN16-24P
Tau Wae BACC45FN16-24P Kaihanga Cinch Connectivity Solutions
Whakaahuatanga CONN RCPT MALE 24 POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 2554 pcs Pepa Raraunga
Putanga - Kua tohua - Patohia nga huanga Environment Sealed
Whakamutunga Crimp Rahi Rae - Whakauru (Tahuri Mai) Aluminum, Anodized
Rauemi Tae, Whakaoti - Raupapa MIL-DTL-26500, BACC45
RoHS Tūnga Bulk Ētahi Ingoa CBACC45FN16-24P
Tae Mahi -55°C ~ 200°C Tau o nga Tauranga 24
Momo Tae Panel Mount, Flange Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Waehanga Kaihanga BACC45FN16-24P
Kua whakaratohia te Taimana Nui 16-24 Ngā āhuatanga -
Whakaahua nui 24 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold Whakaahuatanga CONN RCPT MALE 24 POS GOLD CRIMP
Whakatauranga onamata - I teie nei - Max / Whakapā Bayonet Lock
Whakaaetanga Mea N (Normal) Whakaaetia te Poaka Whakaoti Gold
Momo Hononga Receptacle, Male Pins Taara Taea 50µin (1.27µm)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
BACC45FN16-10S7H
BACC45FN16-10S7H
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: CONN RCPT HSG FMALE 10POS PNL MT
I roto i te taonga: 2742 pcs
Tikiake: BACC45FN16-10S7H.pdf
RFQ
BACC45FN16-24P7
BACC45FN16-24P7
Kaihanga: Cinch Connectivity Solutions
Whakaahuatanga: CONN RCPT MALE 24POS GOLD CRIMP
I roto i te taonga: 2419 pcs
Tikiake:
RFQ
BACC45FN16-24P6
BACC45FN16-24P6
Kaihanga: Bel
Tikiake: BACC45FN16-24P6.pdf
BACC45FN16-24P7H
BACC45FN16-24P7H
Whakaahuatanga: CONN RCPT HSG MALE 24POS PNL MT
Tikiake: BACC45FN16-24P7H.pdf
BACC45FN16-10S8
BACC45FN16-10S8
Whakaahuatanga: CONN RCPT FMALE 10POS GOLD CRIMP
Tikiake: BACC45FN16-10S8.pdf
BACC45FN16-10S8H
BACC45FN16-10S8H
Tikiake: BACC45FN16-10S8H.pdf
BACC45FN16-24P6H
BACC45FN16-24P6H
Tikiake: BACC45FN16-24P6H.pdf
BACC45FN16-10S9
BACC45FN16-10S9
Tikiake: BACC45FN16-10S9.pdf
BACC45FN16-24P10
BACC45FN16-24P10
Tikiake:
BACC45FN16-10S9H
BACC45FN16-10S9H
Tikiake: BACC45FN16-10S9H.pdf
BACC45FN16-10SH
BACC45FN16-10SH
Tikiake: BACC45FN16-10SH.pdf
BACC45FN16-24P10H
BACC45FN16-24P10H
Tikiake: BACC45FN16-24P10H.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel