BACC45FN16-10S
BelBel
Bel
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: BACC45FN16-10S
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua CONN RCPT FMALE 10POS GOLD CRIMP
Ngā Rauemi: BACC45FN16-10S.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BACC45FN16-10S
Tau Wae BACC45FN16-10S Kaihanga Bel
Whakaahuatanga CONN RCPT FMALE 10POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1791 pcs Pepa Raraunga BACC45FN16-10S.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Unshielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 16-10 Rauemi Hee Aluminum
Kua oti te Rei Anodized Raupapa MIL-DTL-26500, BACC45
Packaging Bulk Ētahi Ingoa CBACC45FN16-10S
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -55°C ~ 200°C
Tau o nga Tauranga 10 (Power) Momo Tae Panel Mount
Tae Whakatu Flange Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau - Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Kōkuhu Rauemi -
Tiaki Ingoa Environment Sealed Ngā āhuatanga -
Whakatauranga onamata - Whakaaetanga Mea -
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 50.0µin (1.27µm) Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Receptacle, Female Sockets Tae -
Ko te whakatuwhera o te tau - Rauemi Backshell, Pae -
Nga tono -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
BACC45FN16-10P7H
BACC45FN16-10P7H
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: CONN RCPT HSG MALE 10POS PNL MT
I roto i te taonga: 3514 pcs
Tikiake: BACC45FN16-10P7H.pdf
RFQ
BACC45FN16-10S6
BACC45FN16-10S6
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: CONN RCPT FMALE 10POS GOLD CRIMP
I roto i te taonga: 1673 pcs
Tikiake: BACC45FN16-10S6.pdf
RFQ
BACC45FN16-10S7
BACC45FN16-10S7
Tikiake: BACC45FN16-10S7.pdf
BACC45FN16-10P9H
BACC45FN16-10P9H
Tikiake: BACC45FN16-10P9H.pdf
BACC45FN16-10S7H
BACC45FN16-10S7H
Whakaahuatanga: CONN RCPT HSG FMALE 10POS PNL MT
Tikiake: BACC45FN16-10S7H.pdf
BACC45FN16-10P8H
BACC45FN16-10P8H
Tikiake: BACC45FN16-10P8H.pdf
BACC45FN16-10S10
BACC45FN16-10S10
Tikiake: BACC45FN16-10S10.pdf
BACC45FN16-10P8
BACC45FN16-10P8
Whakaahuatanga: CONN RCPT MALE 10POS GOLD CRIMP
Tikiake: BACC45FN16-10P8.pdf
BACC45FN16-10S6H
BACC45FN16-10S6H
Tikiake: BACC45FN16-10S6H.pdf
BACC45FN16-10PH
BACC45FN16-10PH
Tikiake: BACC45FN16-10PH.pdf
BACC45FN16-10S10H
BACC45FN16-10S10H
Tikiake: BACC45FN16-10S10H.pdf
BACC45FN16-10P9
BACC45FN16-10P9
Tikiake: BACC45FN16-10P9.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel