BACC45FN14-15P
Hua Hua
Tau Wae: BACC45FN14-15P
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua CONN RCPT MALE 15POS GOLD CRIMP
Ngā Rauemi: BACC45FN14-15P.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BACC45FN14-15P
Tau Wae BACC45FN14-15P Kaihanga Bel
Whakaahuatanga CONN RCPT MALE 15POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 2893 pcs Pepa Raraunga BACC45FN14-15P.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Unshielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 14-15 Rauemi Hee Aluminum
Kua oti te Rei Anodized Raupapa MIL-DTL-26500, BACC45
Packaging Bulk Ētahi Ingoa CBACC45FN14-15P
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -55°C ~ 200°C
Tau o nga Tauranga 15 (Power) Momo Tae Panel Mount
Tiaki Ingoa Environment Sealed Ngā āhuatanga -
Whakatauranga onamata - Whakaaetanga Mea -
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 50.0µin (1.27µm) Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Receptacle, Male Pins Tae -
Ngā Hua e hāngai ana
BACC45FN14-15P10H
BACC45FN14-15P10H
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: CONN RCPT HSG MALE 15POS PNL MT
I roto i te taonga: 4003 pcs
Tikiake: BACC45FN14-15P10H.pdf
RFQ
BACC45FN14-15P7H
BACC45FN14-15P7H
Kaihanga: Bel
I roto i te taonga: 3790 pcs
Tikiake: BACC45FN14-15P7H.pdf
RFQ
BACC45FN14-12S9
BACC45FN14-12S9
Whakaahuatanga: CONN RCPT FMALE 12POS GOLD CRIMP
Tikiake: BACC45FN14-12S9.pdf
BACC45FN14-15P6H
BACC45FN14-15P6H
Tikiake: BACC45FN14-15P6H.pdf
BACC45FN14-12S8
BACC45FN14-12S8
Tikiake: BACC45FN14-12S8.pdf
BACC45FN14-15P7
BACC45FN14-15P7
Whakaahuatanga: CONN RCPT MALE 15POS GOLD CRIMP
Tikiake: BACC45FN14-15P7.pdf
BACC45FN14-12S7H
BACC45FN14-12S7H
Whakaahuatanga: CONN RCPT HSG FMALE 12POS PNL MT
Tikiake: BACC45FN14-12S7H.pdf
BACC45FN14-12S8H
BACC45FN14-12S8H
Tikiake: BACC45FN14-12S8H.pdf
BACC45FN14-15P10
BACC45FN14-15P10
Tikiake: BACC45FN14-15P10.pdf
BACC45FN14-12SH
BACC45FN14-12SH
Tikiake: BACC45FN14-12SH.pdf
BACC45FN14-12S9H
BACC45FN14-12S9H
Tikiake: BACC45FN14-12S9H.pdf
BACC45FN14-15P6
BACC45FN14-15P6
Tikiake: BACC45FN14-15P6.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel