AK2660-9RG
BelBel
Bel
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: AK2660-9RG
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua DC/DC CONVERTER 2X24V 120W
Ngā Rauemi: AK2660-9RG.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 107 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 107 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o AK2660-9RG
Tau Wae AK2660-9RG Kaihanga Bel
Whakaahuatanga DC/DC CONVERTER 2X24V 120W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 107 pcs Pepa Raraunga AK2660-9RG.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 24V Putanga - Whakaputa 1 24V
Putanga - Whakamotu 2.8kV Momotuhi - Input (Min) 8V
Ngaohihi - Whakauru (Max) 35V Momo Enclosed, Conformal Coated
Rahi / Rahi 6.60" L x 4.40" W x 3.20" H (167.6mm x 111.8mm x 81.3mm) Raupapa Melcher K
Mana (Watts) 120W Tae Mahi -40°C ~ 71°C
Tau o nga Hua 2 Momo Tae Chassis Mount
He pai 80% Nama - Whakaputa (Max) 2.5A, 2.5A