ABC450-1T15G
BelBel
ABC450-1T15G Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ABC450-1T15G
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 15V 250/450W
Ngā Rauemi: ABC450-1T15G.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 371 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 371 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
12 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ABC450-1T15G
Tau Wae ABC450-1T15G Kaihanga Bel
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 15V 250/450W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 371 pcs Pepa Raraunga ABC450-1T15G.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 15V
Putanga - Whakamotu 4.242kV Momotuhi - Whakauru 90 ~ 264 VAC
Momo Open Frame Rahi / Rahi 6.50" L x 4.00" W x 1.61" H (165.1mm x 101.6mm x 41.0mm)
Raupapa ABC450 Mana (Watts) 250W (450W Forced Air)
Ētahi Ingoa 179-2720
ABC450-1T15G-ND
Tae Mahi -20°C ~ 70°C (With Derating)
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Chassis Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Uara Utu Mii ana No
He pai 86% Whakaahuatanga Taipitopito Open Frame AC DC Converter 1 Output 15V 16.6A 90 ~ 264 VAC Input
Nama - Whakaputa (Max) 16.6A Whakaaetanga CE