ABC350-1T24L
BelBel
ABC350-1T24L Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ABC350-1T24L
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 24V 200/350W
Ngā Rauemi: ABC350-1T24L.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 675 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 675 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ABC350-1T24L
Tau Wae ABC350-1T24L Kaihanga Bel
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 24V 200/350W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 675 pcs Pepa Raraunga ABC350-1T24L.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 24V
Putanga - Whakamotu 3kV Momotuhi - Whakauru 85 ~ 264 VAC
Momo Open Frame Rahi / Rahi 5.00" L x 3.00" W x 1.00" H (127.0mm x 76.2mm x 25.4mm)
Raupapa ABC350 Mana (Watts) 200W (350W Forced Air)
Ētahi Ingoa 179-2827 Tae Mahi -40°C ~ 70°C (With Derating)
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Chassis Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Uara Utu Mii ana No
Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga Adjustable Output, DC Input Capable, PFC, Standby Output, Universal Input He pai 93%
Whakaahuatanga Taipitopito Open Frame AC DC Converter 1 Output 24V 8.33A 85 ~ 264 VAC Input Nama - Whakaputa (Max) 8.33A