ABC300-1T15G
BelBel
ABC300-1T15G Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ABC300-1T15G
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 15V 200/300W
Ngā Rauemi: ABC300-1T15G.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 654 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 654 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
21 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ABC300-1T15G
Tau Wae ABC300-1T15G Kaihanga Bel
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 15V 200/300W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 654 pcs Pepa Raraunga ABC300-1T15G.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 15V
Putanga - Whakamotu 5.9kV Momotuhi - Whakauru 90 ~ 264 VAC
Momo Open Frame Rahi / Rahi 5.00" L x 3.00" W x 1.50" H (127.0mm x 76.2mm x 38.1mm)
Raupapa ABC300 Mana (Watts) 200W (300W Forced Air)
Ētahi Ingoa 179-2652 Tae Mahi -20°C ~ 70°C (With Derating)
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Chassis Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Uara Utu Mii ana No
He pai - Whakaahuatanga Taipitopito Open Frame AC DC Converter 1 Output 15V 12A 90 ~ 264 VAC Input
Nama - Whakaputa (Max) 12A Whakaaetanga CE