ABC225-1058L-2
BelBel
Bel
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ABC225-1058L-2
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 58V 113W
Ngā Rauemi: ABC225-1058L-2.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 963 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 963 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
24 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ABC225-1058L-2
Tau Wae ABC225-1058L-2 Kaihanga Bel
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 58V 113W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 963 pcs Pepa Raraunga ABC225-1058L-2.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 58V
Putanga - Whakamotu 3kV Momotuhi - Whakauru 85 ~ 264 VAC
Momo Open Frame Rahi / Rahi 4.00" L x 2.00" W x 1.00" H (101.6mm x 50.8mm x 25.4mm)
Raupapa ABC225 Mana (Watts) 113W (225W Forced Air)
Tae Mahi -40°C ~ 70°C (With Derating) Tau o nga Hua 1
Momo Tae Chassis Mount Ko te Uara Utu Mii ana No
He pai 94% Whakaahuatanga Taipitopito Open Frame AC DC Converter 1 Output 58V 2.07A 85 ~ 264 VAC Input
Nama - Whakaputa (Max) 2.07A Whakaaetanga CE
Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
ABC225-1024L
ABC225-1024L
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 24V 113/125W
I roto i te taonga: 1097 pcs
Tikiake: ABC225-1024L.pdf
RFQ
ABC22DCKD
ABC22DCKD
Kaihanga: Sullins Connector Solutions
Whakaahuatanga: CONN EDGE DUAL FMALE 44POS 0.100
I roto i te taonga: 6167 pcs
Tikiake: ABC22DCKD.pdf
RFQ
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 58V 113W