ABC180-1T12L
BelBel
ABC180-1T12L Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ABC180-1T12L
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 12V 120/180W
Ngā Rauemi: ABC180-1T12L.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ABC180-1T12L
Tau Wae ABC180-1T12L Kaihanga Bel
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 12V 120/180W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1107 pcs Pepa Raraunga ABC180-1T12L.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 12V
Putanga - Whakamotu 3kV Momotuhi - Whakauru 80 ~ 264 VAC
Momo Open Frame Rahi / Rahi 4.00" L x 2.00" W x 0.75" H (101.6mm x 50.8mm x 19.1mm)
Raupapa ABC180 Mana (Watts) 120W (180W Forced Air)
Ētahi Ingoa 179-2945 Tae Mahi -40°C ~ 70°C (With Derating)
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Chassis Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Uara Utu Mii ana No
Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga Adjustable Output, DC Input Capable, PFC, Standby Output, Universal Input He pai 88%
Whakaahuatanga Taipitopito Open Frame AC DC Converter 1 Output 12V 9.37A 80 ~ 264 VAC Input Nama - Whakaputa (Max) 9.37A