ABC120-1058L
BelBel
ABC120-1058L Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ABC120-1058L
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 58V 100W
Ngā Rauemi: ABC120-1058L.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
42 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ABC120-1058L
Tau Wae ABC120-1058L Kaihanga Bel
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 58V 100W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1851 pcs Pepa Raraunga ABC120-1058L.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 58V
Putanga - Whakamotu 3kV Momotuhi - Whakauru 85 ~ 264 VAC
Momo Open Frame Rahi / Rahi 3.00" L x 2.00" W x 1.18" H (76.2mm x 50.8mm x 30.1mm)
Raupapa ABC120 Mana (Watts) 100W (120W Forced Air)
Tae Mahi -40°C ~ 70°C (With Derating) Tau o nga Hua 1
Momo Tae Chassis Mount Ko te Uara Utu Mii ana No
He pai 93% Whakaahuatanga Taipitopito Open Frame AC DC Converter 1 Output 58V 1.72A 85 ~ 264 VAC Input
Nama - Whakaputa (Max) 1.72A Whakaaetanga CE