A41-80-28L
BelBel
A41-80-28L Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: A41-80-28L
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua XFRMR LAMINATED 80VA CHAS MOUNT
Ngā Rauemi: A41-80-28L.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o A41-80-28L
Tau Wae A41-80-28L Kaihanga Bel
He Rahinga Kei te wātea 4338 pcs Pepa Raraunga A41-80-28L.pdf
Taumaha 2.8 lbs (1.3kg) Putanga - Tuarua (Utu Katoa) Parallel 14V, Series 28V
Putanga - Kaupapa 115V, 230V Putanga - Whakamotu 4000Vrms
Momo Laminated Core Kāhua Whakamutunga Wire Leads
Rahi / Rahi 63.50mm L x 64.30mm W Raupapa All-4-One™
Te Matapihi Tuarua (s) Dual Matapihi Paraire (s) Dual
Mana - Max 80 VA Momo Tae Chassis Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 76.20mm
Nama - Whakaputa (Max) Parallel 5.6A, Series 2.8A Tapanga Paatata No